Przemysłowa 14G, Lubin tel. 606 215 762 trans.mackow@wp.pl

Piasek Lubin

Kompleksowość, rzetelność oraz najwyższa jakość usług to określenia, charakteryzujące firmę, specjalizującą się w szeroko pojętych usługach. Nasz piasek Lubin i okolice dostarczamy szybko i pewnie. Oferujemy najwyższą jakość piasku, który na terenie Lubina możemy dostarczyć na plac budowy, zarówno dla inwestora prywatnego, jak firmy deweloperskiej.

Posiadamy szeroki wybór rodzaju piasku. Piasek Lubin to oferta, obejmująca piasek przesiewowy, tynkowy, podsypkowy. Z dbałością o najwyższy poziom usług, oferujemy dla Państwa piasek Lubin w odpowiadających Państwa potrzebom ilościach. Własny, niezawodny transport zapewnia dostarczenie na czas piasku na terenie Lubina oraz okolic. Dokładamy starań, aby nasze działania wspomogły Państwa pracę, a jakość piasku, który oferujemy spełniła najwyższe wymagania.

Polecamy piasek do piaskownic. Piasek Lubin – możemy dostarczyć produkt do każdej placówki oraz dla zarządców nieruchomości, spółdzielni mieszkaniowych, właścicieli prywatnych posesji. wiemy, jak ważna jest kompleksowa realizacja zamówień, warto sprawdzić więc, co jeszcze mamy do zaoferowania.